rodinný erb, založení erbu, hledání, registrace erbů DWR, spolek Herold, církevní heraldika,
znalecký posudek, kompletní erbová plastika, rodokmen, vývod, výklad příjmení, porada

Mikuláš Krejčík z Radimovic

heraldik MdH a akademický malíř
Práce od roku 1990 v oblasti heraldiky
TÁTO STRANA JE POUZE HISTORICKÝ CHARAKTER!

english deutsch český

Kompletní erbová plastika přinese pravou rytířskou romantiku


Středověký rodinný erb v 3D,
zamek Erbach/Odenwald, Německo.

Rodinný erb jako provedení v 3D? Předem ale dotaz; pro umělecké zobrazení rodinných erbů existují jak známo různé možnosti. Patříte také Vy k osobám, které milují zvláštnosti?

Jak asi víte, vítěz v rytířském turnaji získal zbraně, brnění a koně protivníka. Takovým způsobem rytíři sbírali štíty spolu s přilbicemi, které měli pokrývky a klenoty a pověsili si je jako trofeje na stěny. Tyto artefakty starověké heraldiky můžeme ještě dnes vidět na zámcích a na hradech.

 Kliknete tady pro větší obraz.
Pro detail klikněte na obrázek.

Co si až dodnes vyhrazovala šlechta pro sebe, máte k dispozici nyní i Vy: Váš rodinný erb může být zobrazen jako provedení 3D. Je to unikát, který je vytvořen rukou umělce pro Vás. Přilba a štít jsou repliky z plechu v originální velikosti. Štít je malován acrylovými barvami a má lístkové zlato (23 karátů). Přikrývadla a točenice jsou vytvořeny z látky. Klenot má stabilní drátový základ a je formován z lepenky. Klenot je malován acrylovými barvami a má také lístkový kov. Klenot je spojen s přilbou prostřednictvím šroubů.

Dejte si pravou rytířskou romantiku do Vašeho bytu. V případě, že máte vážný zájem o vytvoření kompletní erbové plastiky, můžete si vyžádat individuální nabídku rodinného erbu v 3D. Prosím sdělte mi také, jestli už máte rodinný erb, který může sloužit jako vzor, nebo si také přejete návrh nového rodinného erbu. (K orientaci: cena pro pravy obrazový rodinný erb v 3D je Kč 95.060.)

Nejsem plátcem DPH.

Poslední aktualizace dne 14.06.2018

Tato stránka byla stažena za 0.0062 vteřiny.