rodinný erb, založení erbu, hledání, registrace erbů DWR, spolek Herold, církevní heraldika,
znalecký posudek, kompletní erbová plastika, rodokmen, vývod, výklad příjmení, porada

Mikuláš Krejčík z Radimovic

heraldik MdH a akademický malíř
Práce od roku 1990 v oblasti heraldiky
TÁTO STRANA JE POUZE HISTORICKÝ CHARAKTER!

english deutsch český

Část 2
Podvod a obchod s erby v přítomnosti, strana 2


Share Button

5.) Heraldické a genealogické fóra: Zde třeba zdůraznit na tomto místě, že tam jsou samozřejmě závažné fóra. To však neplatí ve všech fórech. Tam jsou fóra, které se zřejmě přímo souvisí s tématem podvod a obchod s erby! Provozovatelé těchto stránek tvrdil, například, že nesledují žádný komerční účely. Tvrdí, žereklamy, která se objevuje na jejich stranách, slouží pouze k pokrytí nákladů na serveru. Pokud se podíváte na to, ale například Sponzorované odkazy, pak najdete pod odkazy na skupiny, které jsou uvedeny pod bodu 1! Kdo provozuje heraldický fóra a to umožňuje na svoje stranu reklama na erbové tovarny, pomáha - vědomě či nevědomě - podvodu a obchodě s erby v přítomnosti.

Příklad Na 12.4.2011 jsem napsal krátký článek v německé heraldice známé fóru. Téma byla podvod a obchod s erby. V textu jsem měl odkaz na tyto heraldické strany. Tři lidé reagovali na tento příspěvek v ostré podobě. V tého souvilsosti udělalí neudržitelný obvinění proti mně. Mimo jiné věci tvrdili, že udělaám tam pod roužkem "objasnění" jenom vlastní reklamu. To je zcela nepravdivé. V mém příspěvku ukazal jsem na původ pro existenci Podvod a obchod s erby: na chybící státního dozoru nad heraldika. Současně jsem také důrazně naléhal, že stát musí pokračovat v dohledu nad heraldiky. Byl jsem za předpokladu, že mou nabídku "Výklad příjmení" je kriminální. To je z čista jasna. Moje nabídka je jasně popsána, a to je také ukázka příkladu vykladu příjmení k dispozici. Autor porovnává reakce "mluvící" erb s rebus (obrázek puzzle)! A výkladu příjmení je význam slova vysvětlení. On má zřejmě zcela přehlédl, že každé jméno samozřejmě stejně tak slovo. Toto schéma funguje dělení vlasy a je jasné, že autor této reakce se zdá být ne v jasný bylo to, co napsat od té doby.

U lidí, kteří odpověděli na fóru tam jako ostrý, aby můj příspěvek byl můj příspěvek zřejmě brát velmi osobně. Pak se zeptejte sami sebe, proč? Když osoba je zřejmě správce, nebo možná jeden ze dvou provozovatelů internetových stránek. Které tento člověk cítí přijato, je pochopitelné. Učiníme-li to v tomto konkrétním fóru reklama na největší německcou tovranu erů! Jiný člověk dává své vlastní erb. Je to obchodník (samostatných podnikatelů). On také prodává jiné produkty, jako jsou těsnící kroužky. Třetí osoba je také podnikatel, který dává sám vzhled heraldiky. On je dokonce "testovaný heraldik". Ale protože se také prodává řezby ze dřeva, které nepochází z vlastní výroby, on je obchodník. Poslední dvě osoby nesplňují obě kritéria pro seriozního heraldika, jako to žaduje pan Dr. Bernhard Peter. (Tam pokračuje: Einführung in die Heraldik ... Wappenwesen und Wappenstiftung ... seriöse Heraldiker).

Pokud chcete, můžete bez obav číst příspěvek v hraldické fóru a pak si udělat svůj vlastní nazor. Prosím, dějte si také na vědomí, že správce pozděj odstranoval tam ten odkaz na mé stránky. Kromě toho byl přískevek blokovn, tak to tam nikdo nemůže psát nové odpovědi. Samozřejmě nechtějí, aby se objasnil v místním fóru opravdu byly informace nebo odkazy na informace téma Podvod a obchod s erby. To je pochopitelné, protože by ani chtělí být kompromitován v jejich vlastním fóru! V takových formách, skotačí v dlouhé době zjevně pochybné charaktery nepozorovaně z popsaných heraldické subkultura jako jakýsi "hlanvní jeleny na říjišti" a napsali tam mnoho příspěvků. Tak ziskali tam důveru ve veřejností. Málo lidí si uvědomuje to, které druhy se jedná těchto "genealogické a heraldické experty."

6.) Některé soukromnici rovněž přispěvuje také podvod s erby. Často touha je v popředí, který je obvykle šlechtického původu (z otcovské linie). Tam může být ústní tradice v rodině. Tento druh tradice je často k nalezení. Pokud není tam žádný pevný důkaz, že konkrétní genealogických dat prokázat sestup po meči z ušlechtilé předka, pak se tato šlechtického rodu nebyl nalezen.

7.) Heraldici, které spolupracují v tichu s nějakou kovarnou erbů Bohužel existují heraldici, kteří pracují tajně se společnostmi, které poskytují sami vzhled "vědecká"instituce. Logo této zprávy Herald obvykle není na výkresu. To je pak na kreslení, odkaz na "vědecké" instituci. Seriózní heraldik ale bude vždy stát se svým logem. Tata skupina je uvedeno v bodě 7 jedná od všech nejhorší. Existují heraldické odborníci, kteří zají velice dobře heraldických zásad seriózní heraldiky. Ale oni odmítnou tyto zásady ze sobeckých důvodů, protože se tím, že pracuje s obchodu s erby, dostanou dodatečný příjem. Bez takových černých ovcí v okresech heraldiků by se existence společností s rouškou "vědeckých" institucí by nebylo možné!

Existují jistě i další příklady z tohoto. Pojďme jednou zásadní otázku, proč existují v přítomnosti zbraní a obchodu se zbraněmi, podvodů při velké části populace stejně bez povšimnutí. Tato otázka je věnována část 3.

Seitenauswahl <<vzad 1 2 3 4 vpřed>>

Poslední aktualizace dne 14.12.2017

Tato stránka byla stažena za 0.0004 vteřiny.